غول خودروساز ایتالیایی لامبورگینی با عرضه خودرو شاسی بلند اروس یک تعریف تازه را برای خودروهای این رده مشخص کرد که دارای یک ترکیب عجیب و غریب به همراه یک فضای داخلی لوکس است که در ضمن دارای فناوری بالا به همراه عملکرد فوق العاده است و دارای قابلیت استفاده روزمره به عنوان یک وسیله نقلیه را نیز به خوبی دارا است.

خفن 
ترین لامبورگینی شاسی بلند اروس+عکس

با نمایش این خودرو در شمال امریکا و در فستیوال Pebble Beach  برای اولین بار است که این خودرو به غیر از نمایشگاه خودرو پکن به نمایش در می‌آید.

اخبار حکایت از این دارد که قدرت پیشرانه اروس در حدود ۶۰۰ اسب بخار است که البته سایر جزئیات موتور از سوی این غول ایتالیایی اعلام نشده است ولی آنچه مبرهن است این خودروشاسی بلند افسانه‌ای دارای قیمت گذاری کمتر از گالاردو و آوانتادور خواهد بود و هدف نهایی لامبورگینی فروش ۳ هزار عدد از این خودرو در هر سال است.

لامبورگینی در ضمن ادعا می‌کند که تولید گازهای گلخانه‌ای اروس کمتر از مدل‌های مشابه در بی.ام.دبلیو،پورشه و سایر رقبا است و البته همیشه محاسبه رقم تولید گازهای گلخانه‌ای در‌هاله‌ای از ابهام باقی مانده است.

در کلاس لامبورگینی اروس فوق العاده سبک به همراه مقدار زیاد استفاده از فیبر کربن در بدنه است و البته هیچ گونه آینه بیرونی کلاسیک دیده نمی‌شود و در ضمن این شاسی بلند کوچک دارای بهینه‌سازی‌هایی گسترده در بخش آیرودینامیک و دوربین است تا شرایط نظارت بر ترافیک در اطراف وسیله نقلیه در بهترین حالت ممکن خود باشد.

خفن 
ترین لامبورگینی شاسی بلند اروس+عکس

به هر حال باید منتظر ارائه رسمی‌این شاسی بلند جمع و جور به بازارهای جهانی باشیم تا واکنش بازار را به این خودرو بسیار زیبا مشاهده کنیم بازاری که غول ایتالیایی بسیار به فروش اروس در آن امیدوار است.

منبع

http://www.funpatogh.com