خبر جذاب درباره مهران مدیری در نقش یک روحانی !

92 07 m1037 مهران مدیری در نقش یک روحانی!

مهران مدیری در نقش یک روحانی!

باید منتظر هنرنمایی مدیری در یکی از جالب‌ترین نقش‌های عمرش باشیم

سریال «شاهگوش» که توسط داوود میرباقری و برای پخش در شبکه خانگی ساخته می‌شود هنوز پخش نشده کلی خبرساز و پرسروصدا بوده است. از کستینگ پرستاره این مجموعه با حضور یک دوجین بازیگر معروف گرفته، تا گریم‌های محسن تنابنده که هر روز با چهره‌ای جدید (از ابی تا مجبور!) روی صفحه رسانه‌ها ظاهر می‌شود، همه و همه تشنگی مخاطبان را برای تماشای اولین قسمت این سریال بالا برده است.


و حالا خبر جدیدی که از روند ساخت این مجموعه منتشر شده می‌تواند جذابیت‌های شاهگوش را برای مخاطب چندبرابر بالا ببرد. امروز تسنیم از مذاکره میرباقری با مهران مدیری برای ایفای نقش یک روحانی در این مجموعه خبر داده است.

 

مذاکره‌ای که اگر به نتیجه برسد باید منتظر هنرنمایی مدیری در یکی از جالب‌ترین نقش‌های عمرش باشیم. این توافق می‌تواند نقش روحانی شاهگوش را به یکی از کاراکترهای ویژه این سریال تبدیل کند.


پیش از این پرویز پرستویی در مارمولک، رضا کیانیان در کیف انگلیسی و اکبر عبدی در رسوایی خالق تعدادی از جذاب‌ترین کاراکترهای «روحانی» در سینما و تلویزیون ایران بوده‌اند. و حالا مهران مدیری می‌تواند نامش را به این لیست اضافه کند. شاید هم در صدر لیست بنشیند و علاقه‌مندانی که این روزها کمی نسبت به او ناامید شده‌اند را دوباره امیدوار کند./قانون

منبع: ای پاتوق