به گزارش دو روز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، افرادی که خبرهای عجیب سراسر دنیا را به گونه های مختلف دنبال می کنند حتما تا به حال اسم مرد فیلی را شنیده اند که تومور بسیار عجیبی روی صورت او در حال رشد کردن است و تا به حال هیچ پزشکی نتوانسته است دلیل آن را اعلام کند.

Facial Tumor 2963685 470x313 جداسازی 19 کیلو از تومور مرد فیلی + تصاویر

“هوآنگ چونکای” مرد چینی است که بیشتر با نام “مرد فیلی” شناخته می شود. او یکی از معروف ترین افرادی است که دچار بیماری خاص و وحشتناکی شده است زیرا به خاطر صورتش تقریبا تمامی دنیا او را می شناسند. پزشکان به تازگی به او گفته اند که هیچ مکثی در رشد این تومور نخواهید بود.

این مرد تا به حال دو بار زیر تیغ جراحان رفته بود که ۱۷٫۵ کیلوگرم از تومور صورتش برداشته شود. در این عمل های جراحی که ساعت ها به طول انجامید، پزشکان تنها صورت او را برش زده و تومور را جدا می کردند. اولین عمل جراحی در سال ۲۰۰۷ انجام شد ولی طی ۷ سال گذشته این تومور رشد کرده است.

Facial Tumor 2963703 470x639 جداسازی 19 کیلو از تومور مرد فیلی + تصاویر

این مرد ۳۶ ساله چند روز پیش بار دیگر زیر تیغ جراحی رفت تا ۱۹ امین کیلو از تومور صورتش را بردارد. این عمل سخت در شهر گوانگژو انجام شد تا به نوعی یک رکورد برای او به ثبت برسد. او تا به حال ۱۹ کیلوگرم تومور از صورت خود جدا کرده است ولی هنوز توانایی زندگی درست را ندارد.

این تومور سنگین باعث شده است تا مشکلات بسیاری برای او به وجود آید که از جمله مهم ترین آن ها می توانیم به مشکلات نابینایی، کمردردهای شدید و حتی آرتروز گردن اشاره کرد. به سبب وزن سنگین سر این مرد او هم اکنون تنها ۱٫۳۵ متر قد دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران- مجله سرگرمی دوروز