، مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی ۹۳» در شب چهارشنبه سوری ساعت ۲۱ و از ۲۸ اسفند هر شب ساعت ۲۰ مهمان خانه مخاطبان خود می‌شود.

IMG15492323 470x313 زمان پخش «کلاه قرمزی 93» و سریال های نوروزی

«کلاه قرمزی ۹۳» به تهیه‌کنندگی حمید مدرسی از آثار نمایشی پر طرفدار تلویزیون است که چندین سال پیاپی خانواده‌های ایرانی را در اعیاد و ایام نوروز پای تلویزیون می‌نشاند.

در مجموعه نوروزی «کلاه قرمزی» به کارگردانی ایرج طهماسب، در کنار کلاه قرمزی و پسرخاله ، پسر عمه‌زا، دختر همسایه، همساده، گابی، جیگر، فامیل دور و ببعی هم حضور خواهند داشت.

داستان‌های این مجموعه تلویزیونی در اتاق فکر نویسندگان با حضور ایرج طهماسب، حمید جبلی و برخی صاحب‌نظران نوشته شده و اکنون مراحل ساخت را طی می‌کند.

«کلاه قرمزی» محبوب‌ترین عروسک چند نسل مخاطبان تلویزیون است که امسال هم با اتفاقات تازه‌ای به تلویزیون باز می‌گردد تا قصه‌ای متفاوت از زندگی عادی مردم روایت کند.

این شخصیت محبوب که حالا دوستان زیادی از گرو‌ه‌های سنی مختلف دارد، دهه ۷۰ به مجموعه صندوق پست به مخاطبان معرفی شد و دنیا فنی زاده عروسک گردانی و حمید جبلی صدا پیشگی آن را بر عهده دارند.

«کلاه قرمزی» نوروز ۹۳ هم از آنتن شبکه دو مهمان خانه مخاطبان خود می‌شود تا مثل سال‌های گذشته در ایام نوروز خانواده‌های ایرانی را پای جعبه جادو میخکوب کند.

آغاز پخش «پایتخت ۳» از پنجشنبه ۲۹ اسفند

سریال «پایتخت ۳» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری از پنجشنبه شب ۲۹ اسفند ساعت ۲۲:۲۰ روی آنتن می‌رود.

01305 470x393 زمان پخش «کلاه قرمزی 93» و سریال های نوروزی

در اولین قسمت این سریال می‌بینیم که مراسم عقد کنان ارسطو برقرار است اما به ناگاه اتفاقی باعث برهم خوردن عروسی و پریشان شدن نقی می‌شود.

در «پایتخت ۳» نیز همانند پایتخت‌های یک و دو علیرضا خمسه، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، سارا و نیکا فوقانی اصل ، مهران احمدی، نسرین نصرتی، بازیگران اصلی هستند و هومن حاجی عبدالهی و جمعی از بازیگران تئاتر از دیگر بازیگران این سریال نوروزی هستند.

سریال نوروزی شبکه دو از ۲۸ اسفند پخش می‌شود

مجموعه تلویزیونی «خوب، بد، زشت» به تهیه‌کنندگی علیرضا سبط احمدی و کارگردانی منوچهر هادی از ۲۸ اسفند روی آنتن شبکه دو می‌رود.

IMG11153667 470x313 زمان پخش «کلاه قرمزی 93» و سریال های نوروزی

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این سریال در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده که پخش آن هر شب ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه و باز پخش آن ساعت‌های ۲ بامداد و ۱۳: ۳۰ روز بعد است.

«خوب، بد، زشت» یک سریال اجتماعی و خانوادگی است و با نگاهی طنز به روابط میان انسان‌ها در خانواده و اجتماع نگاه می‌کند. در واقع نگاهی شیرین به رویدادهای روزمره انسان‌ها در جامعه دارد.

امین حیایی، حسین محب اهری، محمد کاسبی، مهدی سلوکی، بهاره رهنما، نیلوفر خوش خلق، بهنوش بختیاری در نقش بهنوش، شهین تسلیمی و سیروس همتی از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال بازی می‌کنند.

منبع

مجله سرگرمی دوروز