مژده لواسانی در بین الحرمین

مژده لواسانی، مجری برنامه کافه سوال که در تعطیلات نوروز به زیارت کربلا مشرف شده بود در روزهای گذشته عکس ها و دلنوشته هایش را از این سفر معنوی در اینستاگرام منتشر کرد.

خیابان اصلی بهشت...اینجا تنها نقطه زمین است که شبانه روز، ماه و خورشید را باهم در آسمانش دارد...

مجری زن تلویزیون در بین الحرمین

مژده لواسانی پیشتر در صفحه اینستاگرامش عکس هایی از اولین سفرش به کربلا مربوط به کلاس اول راهنمایی را منتشر کرده بود.

اولین سفر مژده لواسانی به کربلا

مژده لواسانی دوازده سال قبل به همراه مادرش به سوریه سفر کرده بود که در ادامه تصویر مربوطه به همراه نوشته ای که در اینستاگرام شخصی اش می باشد را مشاهده می کنید.

مژده لواسانی در کنار مادرش در سوریه

«من و مامانم، اولین باری که سوریه رفتیم...دوازده سال پیش...وقتی زیارت حرم حضرت زینب، هنوز رویا نشده بود و به راحتی ممکن بود...وقتی میتونستی سحر حرم کوچک و با صفای حضرت رقیه باشی و نماز ظهر رو در زینبیه بخونی...امروز خیلی دلم هوای دمشق رو کرده بود،خاطرات خیلی خوبی از چندین سفرم به این شهر دارم هرچند که کوچه های شام هنوز هم به نظرم بوی غربت و اسیری داره...ولادت بانوی خطبه و اقتدار و شکوه،بانوی همه ی شکیبایی ها مبارک. بانویی که در اوج امتحان و ابتلاء چیزی جز زیبایی ندید...من و شما چقدر توی مشکلاتمون تاب میاریم؟من که رسما لحظه ی اول کم میارم و زبان به گله و شکایت به سوی خدا باز میکنم...کاش کمی صبورتر بودیم».

در ادامه عکس مربوط به سفر مژده لواسانی به سفر حج و حضور در کنار قبرستان بقیع را که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود را مشاهده می کنید.

مژده لواسانی در بقیع

منبع

نمناک